KTO SOM?

Volám sa Patrik Lupták, mám 42 rokov a prevádzkujem športovú predajňu AdamSport. Niekoľko rokov organizujem a podporujem množstvo športových podujatí, občianskych aktivít a aktivizujem sa pre ochranu životného prostredia a zdravie Ružomberčanov.

Nebojím sa verejne povedať vlastný názor a dlhé roky aktívne upozorňujem na problémy a kauzy v Ružomberku. Napríklad:

● Spoluzaložil som občiansku iniciatívu NIE BENZINKE, ktorou sme bojovali proti podvodu na Ružomberčanoch, keď sa klamstvom z parkoviska stala benzínová pumpa.

● Aktívne poukazujem na prešľapy vedenia mesta, nehospodárne nakladanie s verejnými prostriedkami a mestským majetkom. Príkladom je medializovaná čierna stavba nad ulicou Do Dielca.

● Som jeden z hlavných organizátorov a sponzorov Ružomberskej bežeckej ligy.

● Prevádzkujem špecializovanú outdoor predajňu AdamSport a online eshop AdamSport.eu, ktorý dnes patrí medzi popredné outdoor eshopy na Slovensku. Vďaka vlastnému úspešnému podnikaniu som nezávislý nielen finančne, ale aj názorovo.

● Moje manažérske schopnosti ocenila aj Slovenská sporiteľňa – zaradením medzi inšpiratívne príbehy mladých podnikateľov na Slovensku.

Môj občiansky aktivizmus nezačína a ani nebude končiť týmito voľbami. Pre Vás, Ružomberčanov, budem pracovať naďalej bez ohľadu na volebný výsledok. Pokiaľ však budem môcť prezentovať Vaše názory priamo v mestskom zastupiteľstve, môžeme ako občania mesta dosiahnuť viac.

Mám veľké odhodlanie a ľudsky som pripravený venovať môj čas, získané skúsenosti a energiu do služby tomuto mestu. Pre mňa to však vždy zostane služba Vám, milí Ružomberčania!

Ružomberok potrebuje zmenu. Uchádzam sa o Vašu dôveru a hlas, ktoré ju môžu pomôcť naštartovať.

Uložte si, prosím, moje tel. číslo. Zodvihnem Vám aj po voľbách!

Váš kandidát za Klačno Patrik Lupták

luptak.patrik@gmail.com 0915 824 928